خدماتی که ما به شما ارائه می‌دهیم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژمورد نیاز، و کاربرد و برای شرایطلورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی  برای شرایط فعلی تکنولوژمورد نیاز، و کاربرد و

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است،چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژمورد نیاز، و کاربرد و برای شرایطلورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی  برای شرایط فعلی تکنولوژمورد نیاز، و کاربرد و برای شرایط

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یعنی استفاده از ابزار ایمیل و ارسال پیام به مخاطبان هدف برای جذب مشتریان جدید و حفظ رابطه با مشتریان قدیمی، که محتوای پیام شما می‌تواند شامل تبلیغات، محتوای کاربردی، تخفیف‌ها و پیشنهادات جذاب و… باشد.

گوگل ادز

تبلیغات کلیکی در فضای آنلاین به تبلیغاتی اشاره دارد که در آن‌ تبلیغ‌دهندگان تنها به ازای کلیک انجام شده به روی تبلیغات خود در رسانه‌های ناشر، هزینه پرداخت می‌کنند؛ این تبلیغات که براساس آمارهای بدست آمده به عنوان به صرفه‌ترین نوع تبلیغات شناخته می‌شود تعامل بالای مشتریان را با خود یدک می‌کشند. گوگل ادز یا گوگل ادوردز به عنوان یکی از کاربردی‌ترین مدل‌های کلیکی است که در ازای پرداخت هزینه به گوگل شما را در رتبه‌های بالاتر با پسوند واژه Ad نمایش می‌دهد.

نمایش تبلیغات

تبلیغات نمایشی یک مدل دیگر از قدیمی ترین روشهای تبلیغات آنلاین می باشد که کسی که تبلیغ میکند باید به ازای ۱۰۰۰ بازدید بودجه ایی را در نظر بگیرد .دراین نوع مدل تبلیغاتی برخلاف تبلیغات کلیکی که به ازای هر کلیک از بودجه تبلیغ دهنده کم میشود،در صورتیکه آگهی تبلیغ توسط کاربر دیده شود از بودجه تبلیغ دهنده کم میشود.

تبلیغات ویدئویی

تبلیغات ویدیویی، در واقع بازاریابی محصولات و خدمات از طریق بستر محتوای ویدیویی است و در این نوع از تبلیغات اصول اساسی ویدیو مارکتینگ برای دریافت بالاترین بازخورد مورد استفاده قرار می گیرد

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری یک پیام تبلیغاتی جذاب است که در قالب یک طراحی گرافیکی ثابت یا متحرک به کاربران ارائه می‌شود، توجه‌شان را جلب و آنها را به سمت وبسایت شما هدایت می‌کند.

ریپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شده ومخاطب تصور می کند که در حال مطالعه ی یک گزارش بی طرف است در حالی که گزارش در راستای معرفی یک محصول یا برند است .

تبلیغات ریتارگتینگ

تبلیغات ریتارگتینگ یا هدف گیری مجدد به گونه ای است که در آن، کاربرانی که درگذشته از وبسایت شما بازدید، یا با وبسایت شما تعامل داشته‌اند را با انواع تبلیغات آنلاین در سراسر فضای وب مجدد مورد هدف‌گیری قرار می دهد.

تبلیغات نصب اپلیکیشن

تبلیغات نصب اپلیکیشن CPI نوعی از تبلیغات نتیجه‌گراست که در آن تبلیغ‌دهنده به ازای هر نصب کامل اپلیکیشن خود که از طریق تبلیغات دیجیتال به دست آمده، مبلغی را به به عنوان هزینه تبلیغاتی پرداخت می کند.

ریتارگتینگ محصول

با ریتارگتینگ محصول شما می‌توانید بدون کوچکترین دردسری، محصولات مورد نظر مشتریان بالقوه‌تان را دوباره به آنها نشان دهید یا پیشنهادهای بهتری در همان زمینه به آن‌ها ارائه کنید.

تبلیغات موضوعی

تبلیغات موضوعی نوعی جدیدی از تبلیغات آنلاین است که با به کاربردن هوش مصنوعی و روش‌های متن کاوی، موضوع محتوای موجود درصفحات مختلف وب را تشخیص می‌دهد و تبلیغات متناسب با آن موضوع را در جایگاه‌های تبلیغاتی صفحه مربوطه به نمایش می‌گذارد.

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

پوش نوتیفیکیشن پیامی است که بر روی صفحه نمایش موبایل یا دسکتاپ کاربران ظاهر می‌شود و شما با ارسال تبلیغات پوش نوتیفیکیشن در یک لحظه، پیام خود را به میلیون‌ها کاربر می‌رسانید و آن‌ها را به صورت هدفمند به وب‌سایت یا اپلیکیشن خود هدایت می‌کنید.

پرداخت به ازای ثبت‌نام

در روش تبلیغات CPO یا Cost Per Order شما هزینه تبلیغات را بر اساس تعداد خرید مشتری پرداخت خواهید کرد، و تا زمانی که مشتری هزینه خدمات و یا محصول را پرداخت نکند و یا محصول را از شما نخرد شما هیچ گونه هزینه تبلیغاتی را پرداخت نخواهید کرد.

اینفلوئنسر مارکتینگ

در این روش برندها با افراد تاثیرگذار یا صفحاتی که طرفداران زیادی در شبکه‌های اجتماعی دارند همکاری می‌کنند تا با استفاده از اعتبار آن‌ها در نزد مخاطبانشان، محصول یا برند خود را تبلیغ کنند.

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

پروموت یا اسپانسرینگ اینستاگرام یک قابلیت از سوی اینستاگرام است که در این روش، پست تبلیغات اینستاگرام شما هدفمند به مخاطبان خاص کسب و کار نشان داده می شود.

تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی

درتبلیغات شبکه های اجتماعی یا همان Social Media Advertising شرکت شطرنج با استفاده از تکنیک‌های مختلفی مانند برگزاری کمپین‌ها یا استفاده از اینفلوئنسرها و... روی پلتفرم‌های گوناگون تبلیغاتی، مشتری را به کانال دلخواه هدایت می‌کند.

تبلیغات همسان

تبلیغات محتوایی(native) یا همسان به نوعی از تبلیغات آنلاین در فضای وب گفته می شود که درواقع با همانندسازی قالب و ظاهر کلی تبلیغ با رابط کاربری (UI) صفحات وبسایت، باعث جلب توجه بیشتر کاربران آنلاین وب سایت نسبت به پیام آن تبلیغ می شود.